خانه / پرورشی / دعوت نامه انجمن اولیا و مربیان

دعوت نامه انجمن اولیا و مربیان

به نام خدا

ولی محترم دانش آموز عزیز …………………………………

فرا رسیدن سال تحصیلی و ماه مهر ، ماه مهرورزی و انسان دوستی را به شما والدین محترم و دانش آموزانی که امروز به مدد تلاش مستمرشان ، کسب علم و دانش را در محیطی مقدس به نام مدرسه تجربه می نمایند ، تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

بدین منظور از شما به عنوان …….کاندید/عضو/رییس …….. انجمن اولیا و مربیان دعوت می شود در تاریخ …………روز…………… ساعت …………… در جلسه ای که با هدف اعتلای ارتقای فعالیت های علمی و فرهنگی دانش آموزان در محیط …..آموزشگاه…… و با عنایت به حفظ و تقویت سرمایه های عظیم و توانمند دانش آموزی ، برنامه ریزی هایی جهت تسهیل در روند فعالیت های علمی و فرهنگی دانش آموزی ، ایجاد و تقویت گروه های علمی ، تحرک و نشاط بخشی به محیط فرهنگی ، حمایت از فعالیت های رفاهی سازنده و بطور کلی فراهم ساختن تسهیلات و امکانات آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی ، معرفتی و تربیتی صورت می گیرد حضور بهم رسانید.
با امید به اینکه با حضور ثمر بخش خود عاملی موثر بر پیشرفت و تکامل فرزندان این مرز و بوم بوده و با حس استقلال علمی و فرهنگی کشور در این رسالت و مسوولیت خطیر ما را همراهی نموده و این همسویی و همفکری استمرار و تداوم یابد.
مدیر آموزشگاه ……………….

************************************
نمونه دعوت نامه انجمن

باسمه تعالی

امیر مومنان حضرت علی (علیه السلام) :
مشورت عین هدایت است و کسی که خود را بی نیاز از نظرات دیگران بداند، مطمئناً به خطر خواهد افتاد.
حضور محترم اولیای دانش آموز : ………………………… کلاس : ………………
با سلام و احترام
بسیار خرسندیم که در سرآغازفصل تربیت، علم آموزی و معرفت ، حضورپرشور و ثمر بخش شما را در کنار خود حس کنیم و رهنمودهایتان را در تحقق آرمان ها و آموزش و پرورش فرزندانمان پذیرا باشیم . شما نیز می توانید در این تعامل و همـبستگی بین «خانه» و «مدرسه» خدمتگزاران خود را یاری رسانید تا با تلاش و برنامه ریزی مشترک بتوانیم آینده سازانی عالم و عـــامل پرورش دهیم .
خواهشمند است با عنایتی که نسبت به سعادت و خوش بختی فرزنددلبندتان دارید، ضمن حضور به موقع و مشارکت فعال در این جلسه ما را از نظرات و پیشنهادهای مفید خود بهره مند سازید .

*برنامه جلسه :
۱- تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید
۲-
۳-
۴- معرفی داوطلبین عضویت در انجمن اولیا و مربیان سال جدید
۵-برگزاری انتخابات و انتخاب اعضای جدیدانجمن اولیا و مربیان
*زمان : روز مورخ از ساعت الی
*مکان :
با تشکر وامتنان فراوان
مدیر مدرسه

*در صورت تمایل به عضویت در انجمن مدرسه ، اطلاعات زیر را تکمیل وبه مدرسه تحویل نمایید .

نام ونام خانوادگی : ولی دانش آموز : کلاس :
رشته ومیزان تحصیلات : شماره ملی : شغل :
شماره تماس منزل : شماره همراه : تاریخ و امضا :

* چنانچه تمایل دارید به عنوان رئیس سنی جلسه هدایت جلسه انجمن را عهده دار باشیدلطف فرموده اعلان آمادگی خود را مرقوم فرمایید.

درباره ی مدیر

همچنین ببینید

بسته گرافیکی ویژه روز قدس

🔸بسته گرافیکی ویژه روز قدس 🔸مناسب جهت نصب در تابلو اعلانات مساجد و … برگرفته …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.